IT

Засновники Google відходять від керівництва компанією

40155575852-2e96e090d2-o.jpg

Фото: flickr

Зачинателі компанії Google Ларрі Пейдж і Сергій Брін покинуть керівні пости в материнському холдингу Alphabet. Пейдж залишає посаду головного виконавчого директора, а Брін – посаду президента.

Про це вони повідомили спільним відкритим листом.

На думку засновників, Alphabet і Google більше не потрібні два генеральних директори і президент, тому керувати компанією тепер буде генеральний директор Google Сундар Пічаї.

Брін і Пейдж пообіцяли активно брати участь в роботі в якості членів Ради директорів, акціонерів та співзасновників, а також регулярно спілкуватися з Сундаром, особливо за темами, якими вони захоплюються.

«Google народився в 1998 році. Якби компанія була людиною, це був би молодий чоловік у віці 21 року, і йому настав час покинути будинок. Ми вважаємо, що настав час взяти на себе роль гордих батьків — пропонувати поради і любити, а не щодня мучитися», — написали вони.


Google — американська публічна транснаціональна корпорація, яку заснували аспіранти Стенфордського університету Ларрі Пейдж і Сергій Брін.

Це найпопулярніший пошуковий сервіс у світі, який володіє також YouTube і Blogger. Штаб-квартира корпорації розташована в Кремнієвій долині. Представництва компанії є в Північній Америці, Європі та Азії.

Google.com — найбільш відвідуваний сайт у світі.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини