WOG Cafe заблокував конкурентам доступ до харчування в «Укрзалізниці»

эта-r0.jpg

Фото: сайт WOG

Волинський окружний адміністративний суд за позовом WOG Cafe заборонив підрозділу «Укрзалізниці» (УЗ) — «Українській залізничній швидкісної компанії» – продовжувати відбирати постачальника, який буде надавати швидкісним поїздам УЗ харчування та додаткові послуги.

Про це йдеться в ухвалі суду.

Зокрема, суд заборонив філії «Укрзалізниці» розглядати й оцінювати конкурсні пропозиції можливих постачальників, обирати переможця та укладати з ним договори.

Таке рішення суд ухвалив через те, що «Українська залізнична швидкісна компанія» у своєму конкурсі пропустила етап, на якому претенденти на постачальників обиралися заздалегідь. На думку WOG Cafe, компанія таким чином порушила порядок проведення відбору.

WOG Cafe також вважає, що, проводячи цей конкурс, «Українська залізнична швидкісна компанія» перевищує свої повноваження, адже в статуті УЗ зазначено, що її філії не можуть проводити такі конкурси й укладати угоди на суму понад $10 тис. Але мінімальний гарантований платіж за умовами конкурсу — 2 млн грн на місяць. Враховуючи те, що угоду з переможцем планували підписати на п'ять років, загальна сума становитиме 120 млн грн (понад $5 млн). Про це повідомили у пресслужбі WOG Cafe, передає агентство «Інтерфакс-Україна».

У компанії додали, що вона працює з «Укрзалізницею» вже 3,5 року. За цей час WOG Cafe виконує всі обов'язки, які передбачені умовами договору, та має право на його продовження. До оголошення «Українською залізничною швидкісною компанією» нового конкурсу до WOG Cafe зауважень не було.

У компанії вважають, що об'єднання трьох різних видів послуг, які має надавати одна компанія, завдасть Україні фінансовий збиток.

Нагадаємо, на участь у конкурсі «Української залізничної швидкісної компанії» свої документи подали три компанії – «Санфініті», «Фуд енд Беверідж» і WOG Cafe.

У цьому конкурсі було три лоти: забезпечення харчування для пасажирів на швидкісних поїздах і для працівників філії «Укрзалізниці»; забезпечення доступу до медіаконтенту для пасажирів та забезпечення перевезень експрес-відправлень для поштових операторів швидкісними поїздами.


WOG Cafe — це мережа кафе корпорації WOG, яка управляє автозаправними станціями і магазинами в Україні. WOG Cafe має 387 об'єктів по всій країні. Зокрема, 363 розташовані на автозаправних станціях WOG, 14 — в поїздах «Інтерсіті» (контракт закінчується на початку 2020 року), по одному – в аеропорту «Київ» та у Львівському, а також чотири міських кафе в Києві і у Львові.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини