Wizz Air почала літати в Одесу після 11-річної перерви

wizz-2654513-960-720.jpg

Фото: pixabay

Авіакомпанія Wizz Air в п'ятницю, 1 листопада, вперше за 11 років зробила рейс до Одеси. Вона доставила пасажирів з Вроцлава на літаку Airbus A320. Завантаження крісел склало 88%, пише avianews.

Авіакомпанія повернулася в одеський аеропорт відразу з шістьма напрямками — в Польщу, Німеччину, Угорщину та Словаччину (хоча в 2008 році донька лоу-коста — Wizz Air Ukraine — протягом декількох місяців виконувала польоти тільки за маршрутом Одеса-Київ).

2 листопада авіаперевізник відкрив три рейси з Одеси — в Берлін, Будапешт і Катовіце. Сьогодні він запустить п'ятий за рахунком маршрут до Братислави, а завтра — в Гданськ.

Рейси за всіма напрямками будуть здійснюватися двічі на тиждень: Вроцлав і Гданськ – у понеділок і п'ятницю, Берлін, Будапешт і Катовіце – по вівторках і суботах, Братислава – по середах і неділях.

Wizz Air — перша авіакомпанія в Одеському аеропорту, чиї міжнародні рейси будуть обслуговувати у новому терміналі і на приліт і на виліт (раніше на виліт у новому терміналі обслуговували пасажирів внутрішніх рейсів, а вильоти за кордон обслуговувалися у старому).

Примітно, що всі напрямки Wizz Air крім Братислави дублюються з напрямками Ryanair, який днями розширив свою маршрутну мережу з Одеси з одного до семи напрямків.


Wizz Air заснували в Угорщині в 2003 році. Головним інвестором стала американська приватна компанія Indigo Partners, що спеціалізується на інвестиціях в транспорт. На український ринок компанія зайшла в 2008 році. Тоді вона виконувала внутрішні рейси по країні. Операційний прибуток Wizz Air в 2019 році склав 292 млн євро.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини