Уряд розпочав пошуки голови «Укрспирту»

Автор

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства оголосило конкурс на заміщення посади голови держпідприємства «Укрспирт». Про це повідомив міністр Тимофій Милованов на своїй Facebook-сторінці.

Раніше міністр заявляв, що «Укрспирт» передадуть для приватизації. Окрім цього, 22 жовтня радник керівника Мінекономіки з питань спиртової галузі Сергій Блескун заявляв, що в межах реформування спиртової галузі до 1 грудня 2019 року буде проведено аудит спиртзаводів та прийнято рішення про консервацію частини з них.

23 жовтня виконувач обов'язків директора підприємства Юрій Лучечко припинив свої повноваження. Замість нього тимчасовим виконувачем обов'язків призначено Сергія Блескуна.

Напередодні президент зареєстрував у парламенті законопроєкт про демонополізацію виробництва спирту. У разі його ухвалення приватним компаніям дозволять виробляти спирт. Раніше в уряді підрахували, що через державну монополію на виробництво спирту та розвиток тіньового сектору Україна щороку втрачає близько 4,6 млрд грн.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини