«Укртранснафта» і «Транснефть» продовжили договір на транзит нафти до 2030 року

78093356-2720034534727795-1038289007865233408-o.jpg

Фото: пресслужба «Укртранснафти»

Державна нафтотранспортна компанія «Укртранснафта» і російська «Транснефть» на 10 років (до 1 січня 2030 року) продовжили термін договору на транзит нафти через Україну, уклавши додаткову угоду за цим контрактом.

Про це повідомили в пресслужбі «Укртранснафти».

Сьогодні, 3 грудня, документ підписали генеральний директор «Укртранснафти» Микола Гавриленко і віцепрезидент «Транснафти» Сергій Андронов на міжнародній конференції «Енергетика в 21 столітті» в Хорватії.

Крім продовження договору, угода оновила положення чинного контракту на транзит нафти між компаніями, враховуючи зміни на ринку послуг з транспортування нафти. Оплата послуг і взаємодія технічних служб між «Укртранснафтою» і «Транснефтью» залишаться без змін.

В українській компанії відзначили, що додаткова угода допоможе нафтотранспортній системі нашої країни стабільно працювати, а «Укртранснафті» забезпечить довгостроковий стабільний заробіток.

За даними профільного видання encorr, нинішній контракт між «Укртранснафтою» і «Транснефтью», відповідно до проспекту емісії єврооблігацій, уклали в листопаді 2004 року. Фіксовані обсяги прокачування нафти контрактом не визначені, але вони залежать від параметрів російських виробників з європейськими покупцями, за яким визначають ставку тарифу додатковими угодами.


«Укрнтранснафту» створили у 2001 році. Компанія є другим за величиною в Європі оператором системи магістральних нафтопроводів України. Акціонер компанії — державний «Нафтогаз». Система магістральних нафтопроводів «Укртранснафти» діаметром від 159 до 1,2 тис. мм загальною протяжністю 4,7 тис. км проходить по території 19 областей України.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини