У Росії продають квитки на пасажирські потяги Крим

У продажу з'явилися квитки на потяги з Москви і Санкт-Петербурга до Криму через Керченський (Кримський) міст, пише агентство «РБК-Росія».

Перший поїзд із Санкт-Петербурга в Севастополь пустять 23 грудня. Їхати на ньому 43,5 години. Наступного дня відправиться і перший поїзд із Москви до Сімферополя. Час його шляху — 33 години.

Вартість квитків, які можна придбати на сайті залізничної компанії «Гранд Сервіс Експрес», становить майже 3 тис. рублів (1,2 тис. грн) за купейний квиток з Москви в Сімферополь, ціна місця в спальному вагоні — 9,6 тис. рублів (3,7 тис. грн). Плацкарт із Санкт-Петербурга в Севастополь обійдеться в 3,5 тис. рублів (1,3 тис. грн), а купе — в 3,9 тис. рублів (1,5 тис. грн).


Зараз Керченський (Кримський) міст з'єднує окупований Росією Крим з Краснодарським краєм. У 2018 році почала працювати автомобільна частина мосту, а через пів року через міст стали їздити вантажівки. Пасажирську залізницю по мосту хочуть запустити до кінця 2019 року, а перевезення вантажів залізницею — влітку 2020-го.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини