Президент Roshen побудує молочну ферму в Хмельницькій області у 2021 році

789323.jpg

В'ячеслав Москалевський. Фото: УНІАН

Президент кондитерської корпорації Roshen екс-президента В'ячеслав Москалевський у 2021 році хоче побудувати молочну ферму в Хмельницькій області на території «Летичів-Агро», пише «Інтерфакс-Україна».

У 2020 році Москалевський розробить проєкт майбутньої ферми, а в 2021-му — почне її будувати.

Він сказав, що зараз є поголів'я дійного стада на понад 1 тис. голів, які виробляють 32 тонни молока на добу. На новій фермі можна розмістити ще 1,5 тис. голів.

  • Контекст

У січні 2019 року Антимонопольний комітет дозволив В'ячеславу Москалевскому купити через «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Кондитерінвест» «Летичів-Агро», площею 4 тис. га. Це дозволить Roshen збільшити потужності для утримання великої рогатої худоби.


Roshen входить в 30-ку найбільших виробників кондитерських виробів у світі і працює в 30-ти країнах. Корпорацію заснував колишній президент України Петро Порошенко. Перший магазин відкрився в 2009 році в Києві.

Roshen включає в себе Київську, Кременчуцьку, дві Вінницькі кондитерські фабрики і Вінницький молочний завод, бісквітний комплекс у Борисполі Київської області, Клайпедську кондитерську фабрику в Литві і фабрики Bonbonetti Choco в Угорщині.

У 2015 році виручка компанії склала $500 млн.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини