Правоохоронці прийшли з обшуками до власника телеканалу «Прямий»

529915.jpg

Володимир Макеєнко. Фото: УНІАН

У будинку власника телеканалу «Прямий» Володимира Макеєнка проводять обшуки, сам канал вважає ці дії «тиском і наступом на свободу слова». Про це повідомили на сайті «Прямого».

У повідомленні зазначається, що слідчий, який прийшов до Макеєнка, не пояснив співробітником якого правоохоронного органу він є. Відомо лише, що обшук проводять за постановою суду, але слідчий також відмовився пояснити якого саме суду і за якою справою.

Прессекретар Державного бюро розслідувань Анжеліка Іванова підтвердила факт проведення обшуку в будинку Макеєнко. При цьому вона зазначила, що його проводять у справі про купівлю-продаж «Прямого».

Незважаючи на те, що формальним власником «Прямого» є Макеєнко, телеканал пов'язують з експрезидентом Петром Порошенком.

  • Контекст

У липні 2019 року вже проводили обшуки на телеканалі. Тоді повідомлялося, що причиною начебто було розслідування щодо відмивання коштів. А пізніше стало відомо, що ця інформація не підтвердилася.


Володимир Макеєнко — український політик. З 2007 року був заступником голови фракції «Партії регіонів», а із 2003-го по 2014 рік був членом політради «Партії регіонів». До 2012 року був першим заступником голови Комітету з питань бюджету, головою Комітету з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради. У 2014 році займав посаду голови Київської міської держадміністрації.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини