Новий світовий рекорд. На Sotheby's продали пляшку віскі Macallan майже за $2 мільйони

lot-160-the-macallan-fine-rare-60-year-old-1926-1-copy1.jpg

The Macallan Fine & Rare. Фото: Essentielle Vino

Американський колекціонер минулого тижня продав на аукціоні Sotheby's в Лондоні пляшку односолодового віскі Macallan Single Malt майже за 1,5 млн фунтів стерлінгів (близько $1,9 млн). Така ціна за одну пляшку алкоголю стала новим світовим рекордом.

Віскі було виготовлено у 1926 році, а розлито в 1986-му, повідомило галузеве видання Essentielle Vino. Міцність віскі – 42,6% об., а випущено його під етикеткою The Macallan Fine & Rare.

Це одна з 40 пляшок, які було розлито з однієї бочки. Вперше пляшки надійшли в продаж наприкінці 80-х років минулого сторіччя. Тоді ціна 20 тис. фунтів стерлінгів за пляшку вважалась позамежною.

У листопаді 2018 року іншу пляшку з тієї ж самої бочки з етикеткою, яку вручну розписував ірландський художник Майкл Діллон, продали на аукціоні Christie's за рекордні тоді 1,2 млн фунтів стерлінгів (понад $1,5 млн). До цього (в жовтні минулого року) на аукціоні Bonham ще одну пляшку з цієї ж самої бочки продали за відносно невелику ціну — трохи менше за 849 тис. фунтів стерлінгів (майже $1,1 млн).

Загалом високі ціни на віскі в Macallan не є чимось незвичайним. Компанія вже поставила на потік продаж дуже рідкісних сортів віскі у невеликій кількості.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини