Наглядова рада Ощадбанку обрала собі голову

picture2_predsedatelem-nab_361530_p0-r0.jpg

Фото: FB / Байба Апін

Члени оновленої наглядової ради державного Ощадбанку на своєму першому засіданні обрали нового голову. Ним стала Байба Апін, повідомили у пресслужбі фінустанови.

На засіданні обрали й інших членів наглядової ради. Зокрема, заступником голови став Ігор Мітюков. Його також призначили головою комітету з питань призначень і винагород посадовим особам.

Головою комітету з питань аудиту призначили Пітера Бріггса, а Хуан Енріке Перес Калот очолив комітет з питань ризиків. До складу наглядової ради увійшли також Міхаель Вайнштейн, Янне Харьюнпаа, Юлія Пашко, Юрій Храмов та представник Кабміну Тарас Кириченко, який з 2013-го по 2019 рік був головою правління «Правекс-банку».


Байба Апін понад 15 років пропрацювала у сфері консалтингу з інформаційних технологій та управління цифровою трансформацією в країнах пострадянського простору.

Ігор Мітюков понад 40 років працював у різних фінансових і урядових установах. Він був позаштатним радником експрезидента Віктора Януковича. Також працював директором інвестиційного банку Morgan Stanly і очолював його офіс в Україні.

Пітер Бріггс працював у банківській сфері понад 40 років. Половину з них він був консультантом міжнародних фінустанов, зокрема консалтингової групи ING Group.

Хуан Енріке Перес Калот понад 30 років працював у банківській сфері в Іспанії, Італії та Великобританії. Зараз обіймає посаду керуючого директора мадридської Panorama Consulting. Впродовж 11 років він очолює свій консалтинг та є членом ради директорів BBVA Switzerland і Ubi Banca International.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини