«Нафтогаз» збільшить свій борг ще на 500 мільйонів доларів

630-360-1540390020-681.jpeg

Фото: «Укрінформ»

«Нафтогаз України» завершив серію зустрічей з інвесторами в США, присвячену новому випуску єврооблігацій. Про це написав глава компанії Андрій Коболєв в Facebook.

Як повідомив «Інтерфакс-Україна» з посиланням на одного з учасників ринку, розміщення облігацій на $500 млн очікується наступного тижня, можливий термін їх обігу – сім років. Road show стартувало 30 жовтня і проходило в Лондоні, Нью-Йорку та Бостоні. Організатором призначений банк Citi.

Контекст

  • У липні 2019 року «Нафтогаз» розмістив трирічні єврооблігації на $335 млн і п'ятирічні на 600 млн євро. Випуск євробондів аргументували тим, що кошти потрібні для накопичення підвищеного об'єму газу в сховищах. Таким чином «Нафтогаз» готувався до можливого припинення «Газпромом» транзиту з 1 січня 2020 року і намагався посилити свої позиції в переговорах з російською газовою монополією.
  • 31 жовтня Верховна Рада остаточно схвалила законопроєкт, необхідний для відділення від «Нафтогазу» діяльності з транспортування природного газу.
  • «Нафтогаз» прийняв рішення залучити голландську компанію Van Holland Gijzen Advocaten en Notarissen (HVG Law) до надання юридичної підтримки процесу відділення газотранспортної системи (анбандлинга) і заплатити їй 350 тисяч євро.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини