KAN Development відмовилася від продажу нежитлових площ у житлових комплексах

bc7a9852ec2fe1e5e11ac78e2b83c4ae_width_1520_height_1000_src_files_1_igornikonov2_jpg-r0.jpeg

Ігор Ніконов. Фото: KAN Development

Керівник компанії KAN Development Ігор Ніконов заявив, що компанія відмовилася від ідеї продавати нежитлові площі у своїх житлових комплексах. Про це повідомив «Інтерфакс-Україна».

«Компроміси в девелопменті — небезпечна штука. Ми сьогодні повністю відмовилися від продажу нежитлової нерухомості на наших проєктах. Тому що ця модель не в змозі створити мікс сервісів, які там потрібні. Я знаю, що потрібні один магазин, одна аптека, один салон... А якщо я продав цю нерухомість, то не в змозі цей мікс забезпечити», — сказав Ніконов.

Він зазначив, що сервіс продовжує життя проєкту. Тому «деяким орендарям, може бути, будемо навіть доплачувати — будемо самі ремонт якийсь робити... Але ти повинен створити середовище. Без нього проєкт не буде працювати».

Додатково

  • В даний час KAN Development являє собою вертикально інтегрований будівельний холдинг. Ніконов називає себе єдиним його власником. У портфелі компанії житлові комплекси «Паркове місто», «Комфорт Таун», Central Park, Tetris Hall, «Файна Таун» і Respublika; ТЦ Ocean Plaza, бізнес-центри: Senator, IQ, 101 Tower, ТРК Arena City та ін. У багатьох об'єктах компанія має співінвесторів і партнерів.
  • Виступаючи на Київському міжнародному економічному форумі Ніконов похвалився, що побудовані його компанією ТЦ Ocean Plaza і IQ Business Center вже повністю себе окупили, незважаючи на те, що спочатку в це ніхто не вірив.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини