Кабмін визначив функції та структуру нових податкових органів

2018061400230180637-media-media-f8b1f205-a0be-43f0-9885.jpg

Фото: zakon.kz

Уряд 6 листопада схвалив законопроєкт, який спрямований на введення в податкових органах ефективної організаційної структури, побудованої за функціональним принципом. Головне нововведення — у всіх податківців буде одна юрособа.

У документі визначені назви, статус, повноваження, структура податкових органів, а також особливості оплати праці. Зокрема:

  • наводиться перелік органів влади, які будуть мати статус контролюючого органу, встановлюється розмежування їхніх функції в сфері адміністрування податків та зборів;
  • закріплюється статус державних податкових інспекцій як структурних підрозділів Державної податкової служби (ДПС);
  • зазначається, як розподіляються у керівній вертикалі ДПС функції, передбачені Податковим кодексом та законодавством з питань сплати ЄСВ.

Контекст

  • Цей законопроєкт є логічним продовженням законопроєкту №2318, який вводить новий формат діяльності ДПС та Держмитслужби як єдиних юридичних осіб. Зокрема, документ забороняє головам місцевих держадміністрацій впливати на призначення або звільнення керівників митниць.
  • Кабмін зберіг повноваження податкової міліції за Державною фіскальною службою доти, доки створять Бюро фінансових розслідувань.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини