Інвестори чекають результатів конфлікту Зеленського з Коломойським — американський аналітик

122066.jpg

Фото: УНІАН

Градус у стосунках між президентом України Володимиром Зеленським і олігархом Ігорем Коломойським зростає. Від результатів цього протистояння залежить інвестиційний клімат в Україні і домовленості з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

Таку думку висловив аналітик американського центру Atlantic Council Андерс Аслунд в ході «круглого столу» «Економічне становище і виклики в Україні», передає агентство «Інтерфакс-Україна».

За його словами, цей конфлікт має вирішитися якщо не найближчим часом, то через два-три місяці.

«Я б не став інвестувати в Україну до вирішення ситуації, — сказав Аслунд. — Я читав вчорашнє обурливе інтерв'ю Коломойського для The New York Times. Ставки зроблені».

Контекст

Ігор Коломойський виступив за розворот у бік Росії. В інтерв'ю The New York Times він заявив, що Україні час відмовитися від Заходу і потрібно почати працювати з Росією. Коломойський вважає, що США використовують Україну в своїх геополітичних цілях. Олігарх впевнений, що відновлення зв'язків з Росією стало необхідним для економічного виживання України.

Коломойський заявив, що фінансування з Росії може замінити кредити МВФ: «Ми візьмемо 100 млрд доларів у росіян. Я думаю, що вони хотіли б дати це нам сьогодні». Він додав, що як і раніше має намір повернути собі право власності на Приватбанк або отримати компенсацію. А відповідальні за націоналізацію особи, як-от Порошенко, повинні бути покарані, і «для них треба повернути смертну кару».

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини