Інвестор Airbus пригрозив вийти з компанії через дані про шкідливі викиди

1200px-airbus-industrie-a321neo-d-avxa-29428329122.jpg

Фото: wikipedia

Інвестиційний фонд TCI Fund Management мільярдера Крістофера Хона висунув вимогу, щоб компанії, які він фінансує, розкрили інформацію про викиди парникових газів, пише Financial Times.

Фонд, який управляє активами на $30 млрд, відправив листа з такою вимогою авіабудівній компанії Airbus, компанії з бізнес-представництва та фінпослуг Moody's Corporation, телекомунікаційній Charter Communications та іншим.

Видання зазначає, що у разі, якщо компанії відмовляться надати TCI Fund Management інформацію, фонд буде голосувати проти звільняти їхніх директорів і менеджерів, які не відстоюють прозорість щодо питань клімату.

«Інвестувати в компанію, яка не розкриває свої викиди, – це все одно, що фінансувати таку компанію, яка не розкриває фінансову звітність. Якщо уряд не вимагає розкриття, інвестори можуть зробити це самі».

Крістофер Хон

Засновник і керівник інвестфонду TCI Fund Management

Bloomberg пише, що мільярдер пригрозив виходом свого фонду з капіталу компаній, якщо вони не розкриють інформацію про обсяги викидів.

Він також заявив, що інвестиційна компанія BlackRock «прикидається зеленою», тому що не вимагає розкривати обсяги викидів від компаній, які фінансує. У BlackRock відповіли, що проблемам клімату приділяється першорядне значення.

Варто відзначити, що Хан особисто і через Children's Investment Fund Foundation пожертвував $258 тис. на організацію масових протестів у центрі Лондона, щоб переконати політиків протягом шести років досягти нульового рівня викидів у всьому світі.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини