IT

Iifecell почне тестування 5G з великих міст

Автор

Iifecell спільно з компанією Ericsson Ukraine з 1 грудня 2019 року по 31 травня 2020 року протестує технологію 5G в діапазоні n78 у своїх магазинах. Йдеться про демонстрацію технології 5G в Києві, Дніпрі, Харкові, Львові, Одесі та Черкасах, зазначається у рішенні Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), від 29 жовтня 2019 року.

Згідно з документом, керувати обладнанням базової станції Radio DOT System буде тестове ядро мережі 5G EPC, яке надасть доступ до публічної мережі Інтернет без можливості здійснення голосових дзвінків.

5G у світі

У квітні 2019 року Південна Корея та США з різницею в кілька годин першими запустили 5G, випередивши в гонці за новий ринок Китай та Японію. У Кореї послугу почали надавати власникам смартфонів Samsung Galaxy S10 три телекомкомпанії — SK Telecom, KT і LG Uplus, які витратили на запуск понад $2,6 млрд. У цей же час, але тільки в іншій точці світу (в Міннеаполісі та Чикаго), 5G достроково запустила американська компанія Verizon.

У Південній Кореї оператори пропонують користувачам на вибір один з чотирьох тарифів вартістю від $48 до $110 на місяць, в залежності від пакету послуг. У США заплатити за мережу нового покоління доведеться $10 за доступ до мережі, а тарифи тепер стартують з $85.

У червні 5G запустила Великобританія. І вже в липні мережа нового покоління з'явилася в Німеччині. Також у червні Монако стало першою державою Європи, повністю покритою мережею 5G.

Широкомасштабний перехід на 5G 4 листопада розпочав Китай. Три найбільші мобільні оператори цієї країни — China Unicom, China Telecom і China Mobile — одночасно запустили мобільний інтернет п'ятого покоління та покрили відразу всю територію мегаполісів.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини