«Епіцентр» до кінця року відкриє 10 магазинів побутової техніки та електроніки

tsentr-tekhniki-tse-te5347.JPG

Фото: «Епіцентр»

Група компаній «Епіцентр К», яка розвиває мережу будівельно-господарських гіпермаркетів, планує відкрити 10 магазинів побутової техніки та електроніки в регіонах України до кінця 2019 року. Про це повідомили в пресслужбі компанії,

П'ять нових магазинів техніки «Епіцентр» з'являться в листопаді. Колишні відділи у торгових центрах «Епіцентр» в Чернівцях, Івано-Франківську, Одесі, Києві та Дніпрі вже до кінця місяця запрацюють у форматі «мережа в мережі». А до кінця року відкриють ще п'ять таких магазинів.

Quote«Зараз у нас вдвічі менше магазинів, ніж у найближчого конкурента, але темпи зростання напряму «побутова техніка і електроніка» в «Епіцентрі» випереджають показники інших мереж», заявив керівник відділу побутової техніки мережі Олександр Величко.

Він також зазначив, що зростання продажів в магазинах побутової техніки та електроніки випереджає середні показники ринку, а динаміка таких магазинів в два рази вища, ніж у ще не переформатованих.

Величко сказав, що компанія змінила асортимент, обладнання, системи освітлення, навігацію та принцип організації простору. Також у торгових залах «Епіцентр» будуть окремі experience — і бренд-зони і сервісна.

bezymyannyy.png

Інфографіка: «Епіцентр»


Групу компаній «Епіцентр К», яка управляє «Епіцентром», створили у 2003 році. Перший гіпермаркет компанія відкрила цього ж року.

Більше половини — 51% акцій «Епіцентру К» належить Олександру Герезі, 48% Галині Герезі, а близько 1 % Тетяні Суржик. Статутний капітал групи компаній 158,6 млн грн.

Наразі «Епіцентр» має дев'ять магазинів побутової техніки та електроніки. Перший відкрили у березні 2019 року.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини