АМКУ почав розслідувати пільги на аеронавігаційне обслуговування «Борисполя»

bor-panoramic.jpg

Фото: сайт аеропорту «Бориспіль»

Антимонопольний комітет України (АМКУ) почав розглядати справу про антиконкурентні дії Міністерства інфраструктури в авіаційній сфері. Про це повідомили у пресслужбі відомства.

Йдеться про наказ міністерства щодо пільг на аеронавігаційне обслуговування аеропорту «Бориспіль».

Як пояснили в АМКУ, Мінінфраструктури у червні 2019-го встановило одиничну ставку на аеронавігаційне обслуговування в районі аеродрому та на підході у розмірі 210 євро, а для всіх інших аеропортів України — у розмірі 411 євро.

Варто відзначити, що раніше ці ставки були однаковими для всіх авіакомпаній, незалежно від того, де розташований аеропорт.

В АМКУ також повідомили, що Комітет не раз застерігав міністерство, що таке рішення призведе до порушення антимонопольного законодавства, адже воно надає «Борисполю» переваги перед іншими аеропортами.

Так само вважають і в асоціації «Аеропорти України», учасниками якої є 20 аеропортів. Асоціація поскаржилася в АМКУ на цей наказ.

Quote«Попри застереження комітету Мінінфраструктури затвердило наказ і ввело його в дію. Тому комітет почав розгляд справи про антиконкурентні дії міністерства», — додали в АМКУ.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини