IT

lifecell випередив «Київстар» та Vodafone по запуску цифрової SIM-карти

Автор

Мобільний оператор lifecell запустив послугу цифрової карти eSIM, яка є альтернативою фізичним SIM-картам, повідомляє пресслужба оператора. Два інших гравця ринку – «Київстар» та «Vodafone Україна» також розглядають можливість запуску цієї послуги, але поки що конкретних дат щодо впровадження технології не розголошують, повідомили The Page у пресслужбі обох операторів.

Для того, щоб підключити eSIM, необхідно придбати унікальний ваучер (фізичний чи електронний), відсканувати QR-код та активувати eSIM.

Як повідомив директор із маркетингу lifecell Дмитро Дзябура, нова послуга доступна лише для останніх моделей смартфонів, планшетів Apple та флагманських моделей смартфонів Google Pixel.

Зокрема, вона буде доступна в наступних моделях iPhones XS, XR, XS MAX, iPhones 11, 11 PRO, 11 PRO MAX, iPad 3rd generation, PRO, AIR, MINI 5,Google PIXEL 2, 3.

123.jpeg

Технологія eSIM вмонтовується в телефон на етапі виробництва. Роль фізичної SIM-картки виконує чіп, на який достатньо завантажити профайл номеру. Абонент може використовувати декілька номерів у одному телефоні — йому доведеться лише обрати необхідний профіль.

Мобільний оператор «ТріМоб» запустив цю послугу 1 листопада і таким чином випередив трьох лідерів ринку.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини