Час «Ч». В «Укрзалізниці» розповіли, коли розглянуть питання подальшої роботи Євгена Кравцова

852295.jpg

Фото: УНІАН

Засідання наглядової ради «Укрзалізниці» (УЗ), на якому заслухають звіт про роботу топменеджменту, відбудеться 16-18 грудня, повідомили в пресслужбі компанії у відповідь на запит The Page.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій раніше анонсував, що засідання має відбутися «наступного тижня», тобто з 9 по 13 грудня. Криклій заявив, що на ньому «буде вирішена доля глави компанії Євгена Кравцова», тобто фактично буде розглянуто питання про його звільнення.

Однак, як зазначили в УЗ, за планом звіт голови правління перед наглядовою радою повинен був відбутися в квітні-травні. Напередодні сам Кравцов запропонував оцінити його роботу раніше, позапланово, у зв'язку з політичними заявами про необхідність зміни керівництва «Укрзалізниці».

Вперше про зміну керівництва «Укрзалізниці» неофіційно заговорили відразу після призначення нового уряду. У середині листопада прем'єр-міністр Олексій Гончарук відверто заявив, що Кабмін планує змінити керівництво «Укрзалізниці» через корупцію в компанії.

Водночас джерела The Page зазначають, що звільнити Кравцова Кабміну буде непросто через юридичну колізію.

«Укрзалізниця» повністю завершила процес корпоратизації, у компанії сформована незалежна наглядова рада. Зміна менеджменту є виключно їхньою прерогативою. Уряд не має прямого впливу на наглядову раду і, відповідно, можливості безперешкодно ставити «свого» керівника в УЗ.


Кравцов прийшов в «Укрзалізницю» ще в 2015 році на посаду радника генерального директора. Після цього він працював директором з реформування, начальником департаменту корпоративного розвитку. З травня 2016 по серпень 2017 року він був першим заступником міністра інфраструктури і очолював наглядову раду УЗ. У 2017-му його призначили в. о. голови компанії. А в січні 2019-го уряд Володимира Гройсмана затвердив його на посаді голови правління УЗ.

Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини